Busy do Niemiec z Prudnika

Prudnik, położony w pobliżu ważnych szlaków handlowych, jest obecnie jednym z najciekawszych miast na terenie województwa śląskiego. To miasto atrakcyjne dla turystów, ponieważ znajduje się w nim wiele ciekawych zabytków. Prudnik to również doskonała baza wypadowa w Góry Opawskie. 
Dawniej Prudnik był miastem bardzo dobrze umocnionym, zaś po dawnych miejskich fortyfikacjach do dnia dzisiejszego zachowało się sporo ciekawych pamiątek.  Można tu zobaczyć fragmenty XIV – wiecznych murów miejskich oraz Pogańską Wieżę – jedyną pamiątkę po średniowiecznym zamku prudnickim. Wieża ta jest jednocześnie najstarszym zabytkiem miasta. 

Zarezerwuj busa z Prudnika i jedź z Voyagerem do Niemiec  - tel. 603 636 163

Piękny jest również prudnicki rynek. Zdobi go okazały ratusz oraz barokowa kolumna maryjna. Inną ciekawą figurą jest kolumna św. Jana Nepomucena. 

Spacer prudnickimi uliczkami sprawia wiele przyjemności. Piękna zabudowa miasta do dziś zachwyca turystów. Prudnik może pochwalić się również pięknym i zadbanym parkiem, który od lat jest ulubionym miejscem wypoczynku dla mieszkańców tego miasta. Liczne atrakcje, jak plac zabaw czy korty tenisowe sprawiają, że w parku można skorzystać z różnych form wypoczynku.