Zarezerwuj przejazd już dziś!

Telefon:

kom. +48 603 636 163
kom. +48 785 113 649


E-mail:

pasternak.voyager@gmail.com


Osobiście:

Busy Voyager
Góreczno 16
48-250 Głogówek

Blog/ Wydarzenia

Niemcy

Przewozy z Oleśnicy do Niemiec

Nasz zachodni sąsiad stanowi coraz bardziej interesujące miejsce dla wielu Polaków. Realizujemy przewozy do Niemiec dla osób, które planują wyjazd w celach towarzyskich, rozrywkowych, turystycznych, a także szkoleniowych i zarobkowych. Nasze busy pokonują trasę z Opola, Wałbrzycha czy Bolesławca w krótkim czasie, przejeżdżając przez najważniejsze miasta tego kraju.
holandia

Przewozy ze Świdnicy do Holandii i nie tylko

Organizujemy przewozy do Holandii, Niemiec i Belgii. Busy dostępne w naszym taborze to nowoczesna technologia, komfort dla pasażerów, którzy we wnętrzu pojazdu spędzą przynajmniej kilka godzin. To propozycja transportu dla najbardziej wymagających Klientów planujących wyjazdy z takich miast jak Opole, Katowice, Częstochowa, Wrocław czy Kłodzko.
belgia

Podróż busem z Katowic do Belgii

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze dbamy o to, aby flota naszych busów spełniała wszelkie normy transportu i standardy przepisów o bezpieczeństwie przewozów w Polsce oraz krajach Unii – między innymi w Holandii, Belgii, Niemczech. Pozwala to zapewnić naszym Klientom z Częstochowy, Opola, Wrocławia, Wałbrzycha, Katowic, Gliwic, Świdnicy czy Lubina najlepsze warunki podróży przez całą drogę do celu, niezależnie od dystansu. Rozkłady jazdy zostały zaplanowane tak, by zapewnić Ci możliwie jak najkrótszy czas przejazdu.
niemcy

Voyager - przewozy busami z Bolesławca do Niemiec

Wybierając Voyagera wybierasz firmę z wieloletnim doświadczeniem, która istnieje na rynku już od 1998 roku. Wybierasz wiarygodność potwierdzoną licencją na prowadzenie działalności oraz certyfikatem kompetencji zawodowych uprawniającym do wykonywania działalności związanej z przewozem osób między innymi z Częstochowy do Belgii, z Katowic do Niemiec czy z Wrocławia do Holandii. Z nami podróżujesz tanio i bezpiecznie.