Busy do Holandii z Wałbrzycha

Wałbrzych to miasto w Polsce znajduje się w województwie dolnośląskim. Leży nad rzeką Pełecznicą. Wałbrzych to miasto znane przede wszystkim z przemysłu ale nie tylko. To centrum nauki akademickiej .Obecnie miasto zamieszkuje 110 603 osoby. To także raj dla turystów. Miasto to ma szereg atrakcji. Warte zobaczenia z pewnością jest Zamek Książ, Rynek, Wieża widokowa na Borowej, Palmiarnia.

Zarezerwuj busa z Wałbrzycha i jedź z Voyagerem do Holandii - tel. 603 636 163

Dla miłośników spokojniejszego trybu życia Książański Park Krajobrazowy zapewni miejsce przyjemnego spaceru, a dla tych co uwielbiają muzea Wałbrzych również ma w zanadrzu aż dwa. Pierwsze to Muzeum Porcelany, które znajduje się na 7 miejscu polecanych miejsc do zwiedzania w tym mieście. Można tam obejrzeć wiele pięknych filiżanek oraz figurek z porcelany . Drugie Muzeum pełni dwie funkcje historyczną i naukową. To Stara kopalni Centrum Nauki i Sztuki.

Można się tam wiele dowiedzieć o historii górnictwa. Miłośnicy zwierzaków mogą zrelaksować się odwiedzając Małą Papugarnie, w której można poprzebywać wśród papug, pokarmić je i posłuchać ich śpiewu. Miasto to ma również piękne Kościoły, które warto odwiedzić i podziwiać ich architekturę i niesamowite wnętrze. Wałbrzych to to też niesamowite miejsce dla miłośników wypraw górskich, gdzie zielonym szlakiem dojdziemy na szczyt Chełmiec.